othello.jpg

2002 senesinde doğan Othello markası daha yaygın bir Türk tüketicisine ulaşmayı amaçlayarak hayata gelmiştir. Ürün kalitesinde rekabetçi ve yenilikçi olmak ve Türk tüketicisine uyku ürünlerinde kalitenin ve doğru seçimlerin uyku kalitesinde ne kadar etkili olabileceğini fark ettirmek için sunduğu 5 ayrı koleksiyonu Türkiye’ye dağılmış bayileri aracılığı ile satmaktadır. Othello marka mimarisi her ürünün tüketicisi için sunduğu ayrıcalıklı fayda ve bunu somut destekleyen özellikleri göze alınarak kurgulandı. Othello’nun amacı yastık / yorgan satmak değil her bireyin en iyi uykusunu uyuyabileceği ona ait en iyi uyku ortamını sağlamaktır.

Marka ilk günden beri sağlıklı ve kaliteli bir uyku standardı sunmak için tüketici ihtiyaçlarını belirleyerek dizayn ediyor, üretiyor ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak mevcutta var olmayan fonksiyonel ürün tasarımlarıyla tüketici ihtiyaçlarını karşılayarak uluslararası standartta bir uyku bilinci oluşturmaya devam ediyor.

Othello satan bayilerimiz sattıkları marka ve arkasında ki üretici güce olan inançları ile işlerine ve tüketicilerine değer katmaktadırlar. Othello markası bayilerimiz için mağazalarında odak noktası olacak kadar değerli konumlarda teşhir edilmekte ve tüketicilerin “Othello” markası ile ürün isteyebileceği seviyede bir bilinirliğe ve kalite güvenine ulaşmıştır. Bayilerimiz Türkiye’nin seçilmiş önde gelen firmalarından gelmektedir ve iş ciddiyetleri ve süreklilikleri ile bölgelerinde haklı üne sahip işletmelerdir.