ÖZEL MARKA ÜRETİM

Maya Tekstil; uyku ürünlerindeki kalite ve konforu, kurumsal satış hizmeti ile birçok özel markaya ve onların nihai tüketicilerine ulaştırmaktadır.

Yurtiçindeki seçkin markalara ve 50 ülkede yer alan yurtdışı iş ortaklarımıza kendi markalarına premium, ekonomik ve butik üretim alternatifleri sunarak, üretimi hedef kitle ve taleplere uygun olarak şekillendirmektedir. İstenilen marka, ölçü ve dolgu malzemeleri ve istenilen özellikte yastık, yorgan, ped ve alez üretimi yapma kapasitesine sahip olan Maya Tekstil, markalar için özel koleksiyonlarda hazırlamaktadır.

Kurumsal satışta istenilen özelliklerde üretilen ürünler, son tüketicinin kullanımına hazır çantalı şekilde üretilmektedir. Sizleri de sunduğumuz kurumsal çözümlerle tanışmaya bekliyoruz.

MONT ve UYKU TULUMU DOLUM

Kaz tüyündeki ve çok çeşitli dolgu malzemelerindeki üstünlüğümüzü ve uzmanlığımızı kendi sektörlerinde kullanmak isteyen kurumsal müşterilerimize mont ve uyku tulumu dolumu yaparak sunmaktayız.

Üstün üretim gücümüz paralelinde doldurulacak ürüne ve dolgu materyaline göre farklı dolum sistemlerini müşterimize önerebilmekteyiz.

Mont dolumlarında genellikle tüy, mikro fibre elyaf ya da bu materyallerin değişik oranlarda karışımları kullanılmakta olup, uyku tulumları için herhangi spesifik bir ayrım yapma zorunluluğu teknik anlamda bulunmamaktadır.

Müşteriye ve ürüne özel çözümleri tek seferde, en kısa sürede ve en uygun maliyet ile önerebilecek tecrübeli satış ve üretim ekibimiz ile kurumsal müşterilere istedikleri özel hizmeti sunabilmekteyiz.

mont1 (1).jpg
mo1 (1).jpg

MOBİLYA DOLUM

Seçkin mobilya üreticileri için kaz tüyü ya da kaz tüyü karışımı dolgu materyalleri ile, her tür oturma takımları için oturma minderi, sırt minderi ya da kırlenti üretmekteyiz.

İleri teknoloji makine parkurumuz, tecrübeli iş gücümüz ve zengin dolgu malzemesi alternatiflerimiz ile Maya Tekstil mobilya sektörüne koltuk-kanepe minderleri ve kırlent dolumunda hizmet sunmaktadır.

Seçkin mobilya üreticileri için kaz tüyü ya da kaz tüyü karışımı dolgu materyalleri ile, oturma takımları için oturma minderi, sırt minderi ya da kırlenti üretmekteyiz. Mobilya sektöründe kullanılan minder ve kırlent modellerinin sayısı binler ile ifade edilebildiğinden, mobilya grubu için günlük kapasite rakamı yerine sistemin günde 3.600 kg mobilya dolgu materyali hazırlayabildiğini söyleyebiliriz.

Ürün talebinde bulunan firmaların fabrikamıza gönderdiği ürün modelleri  tarafımızca kalıplanmakta, dolgu materyali ve miktarına müşteri ile birlikte karar verildikten sonra, prototip üretilmektedir. Kalite kontrol testlerine tabi tutulan prototipler müşteri tarafından da onaylandıktan sonra  seri üretime alınmaktadır.